ості з Рівного: гурт «Брем Стокер», замість продажу своїх речей на аукціоні оголосили, що подарують свій диск першій дівчині, яка вийде і покаже глядачам свої груди. Охочих було аж троє. Вони вийшли на сцену та поволі роздягалися під музику. Врешті

Під рок дівчата показували груди

Танцями топлес, аукціоном і неймовірною спекою в залі відзначилося святкування 17-ї річниці тернопільського рок-клубу. Окрім місцевих груп, рокерів вітали з іменинами гості з Рівного “Брем Стокер” і Канади Life in Vacuum.

На початку концерту в залі центру “Довженка” багато людей не було. Пізніше трохи молоді сюди підтяглося, однак і надалі було багато місця. Попри це вже після виступу першої команди в фойє стало дуже спекотно. Стрибаючи під музику наступних гуртів хлопці роздягалися до пояса. Самі ж музиканти, перебуваючи на сцені, охолоджувалися, поливаючи себе та й публіку водою.

 

Найбільше ж публіка розігрілася під кінець концерту –коли на сцену вийшли учасники гурту “Брем Стокер” – вони саме і закривали цей день народження.

 Віктор ГУРНЯК

 Фоторепортаж з події дивіться в газеті "20 хвилин" за 10 червня.




висадка  груди  Брем Стокер 
RIA плюс:

Оцінити новину:

Рейтинг: 4
Голосів: 8
Переглядів: 16815

RIA плюс
0
Написати листа автору



Додати коментар
Ім'я Вхід | Зареєструватися
Текст
Додати смайлик

Правила >>
Гість: sergyjko 09/06/2008 19:57 +25
круто... зробіть великі фотки і в газету... в газету... хай батьки подивляться шо їхні чада роблять.... з виду особини неособо старші чим сам рок-клуб... п.с. автор памятай!!! колись на Шо-У-Ріа, через оголену тьотю яку надрукували в газеті її чоловік чуть незагриз насмерть того журналіста який це зробив.... жарт.. но вибачатись вроді довелось....
Гартік 10/06/2008 00:39 +13
недумаю шо то шось таке страшне, ну дівчата ніби гарно вийшли. і так там мабуть лише одну зможуть впізнати. Ну і дівчинка всеодно ж на публіку станцювала в такому вигляді. то чому ж читачі неможуть почитати )) Відносно голих тьоть і їх чоловіків і тому подібних - він такий як його жінка, якшо вже в пуболічному місці чи десь поміж людьми - то тре думати шо робити. Бо на то і журналісти шоб вловлювати моменти, які будуть цікаві нашому читачеві. З цього і висновок!!! дома - хоч голий, а на людях тре мізгами трошки порухати шоб невтнути якусь дурницю. ось так от
Гість: Ім'я не вказано 10/06/2008 09:38 +11
мозгами думати треба. це публічне місце. фоткати не заборонено. а що робити з тими фотками, що хлопці на мобілки зробили??
sergyjko 10/06/2008 09:48 +6
мозгами думати треба якшо вони є....
Гість: Ім'я не вказано 10/06/2008 12:53 +2
а як нема?
sergyjko 10/06/2008 13:12 +8
а як нема мозгів, то тре мати багато грошей на силіконові цицьки 3-4 розміру... така собі компенсація....
Гість: 123 11/06/2008 08:10 +11
фото зроблено в загальнодоступному місці, а фотограф їх ні до чого не спонукав. тому фотки репортажного характеру - зроблені професійно
Гість: Тетяна 10/06/2008 10:45 +10
Молоді дівчатка подумали, що роблять щось неймовірно особливе, думаю, що під впливом алкоголю і бажанням хоч якось бути в центрі уваги. Це ж елементарно утверджуватись таким чином, і мізків не потрібно напружувати, а далі як? Ну на панель...теж не буде соромно
sergyjko 10/06/2008 10:55 +9
угу.. а потом ходять по судах і доказують шо їх згвалтували.. і почуваються жертвами... неусвідомлюючи, що самі провокують на вчинення злочину....
Гість: 123 11/06/2008 08:12 +11
фотка супер. саме таких моментів не вистачає тернопільській журналістиці. я в тому сенсі, що ексклюзивно зроблено і не вульгарно. все решта - здогади читачів
Гість: Тетяна 11/06/2008 11:07 +9
Цікаво, чи хто з нормальних хлопців потім хотів би таку розкуту даму собі за дружину?
sergyjko 11/06/2008 11:49 +10
ніхто!!!, але ж не всі це трафунок знати будуть... та й до того ж ніколи незнаєш хто "протоптав" твою обранницю... негри, араби, китайці, жиди... як правило люди таке приховують... допоки недізнаються що у них СНІД чи ще якийсь "заморський" подарунок
sergyjko 11/06/2008 11:51 +9
а всьо через бездумність, байдужість і тупість яку нам несе сучасне "американізоване" телебачення ... тай не тільки телебачення а більшість засобів масової інформації ну і звичайно сам ІнтерНет
Гість: му 11/06/2008 13:18 +8
ви як1сь дик1, ну що тут такого? показала с1ськи, ви ъх н1коли не бачили, чи шо?
Гість: Ан.... 11/06/2008 13:37 +10
АВТОР !!! ВИ НЕ ПРАВИЛЬНО НАПИСАЛИ НАВЧІТЬСЯ ПИСАТИ БЕЗ ПОМИЛОК !!! ЯКІ ЦЕ ДІВЧАТА ??? Таких осіб ( хоч вони і молоді ) не можна назвати дівчатами. Справжя жінка нікили не буде брати участь у конткурсах в яких потрібно роздягатися !!! будь де чи то на закритій вечірці чи то на співучому полі !!! Ось до мене тиждень назад підходили такі дівчата ,вони були спонсорами закритой вечірки яка відбулася на циганці - була присвячкена міжнародному дню сексу.Звісно я посміявся трошки з ними і пообіцяв ( щоб їх не обідити) що прийду . Як дівчата мені говороли що вони всіх не запрошують.Це і є така сама історія. І про чоловіків те саме - ніколи справжній чоловік не грає на публіку чи то в роздяганні чи то кулаками. Таких називають - дрочуни !!!!
Гість: Гартік 12/06/2008 17:33 +8
Я написав правильно. це дівчата! Те що вони так зробили - їх право. це вже більше питання дівочої гордості. Доречі відносно тої секс-паті - вам требуло йти на неї )). І якшо чоловік грає на публіку - він або актор або клоун. Дрочун - це трошки інше.
Гість: Гартік 12/06/2008 17:27 +8
ну так казати не можна. бо кожен може припускати помилок. і можу здогадуватися що дівчата були в стані алкогольного спяніння (таке часто на "подвиги" тягне) тому то й зробили таке. Думаю дівчата і самі не подумали шо зробили. . Тому пропоную не ображати їх і не ставитися як до останніх..... Зробили погано, висновки думаю також зроблять.
Гість: Анд... 12/06/2008 18:19 +6
Так ви написали правильно , це я про дівчат. І ніхто їх не винить це буде прикладом для інших. А на рахунок цих то вони мабуть свою гордість давно втратили як роблять такі речі. Слово "дрочун " бачу ви не знаєте - применяється чоловікам які люблять на публіці помахати кулаками або зняти це на камеру. Психологія такого слова використовується у підрозділах які займаються психологією терористів .
Гартік 13/06/2008 08:28 +5
цікаво... Давайте все ж небудемо робити таких висновків. Думаю дівчата просто неподумали шо роблять. В кожного своє трактування власної гордості і моралі. Я не вважаю це надто аморально, хоча... , і публіка, яка там була це все кльово "захавала", просто висновок напрошується один - суспільна мораль вже давно не та, яка була в моїх батьків чи ще далі..
Гість: Ім'я не вказано 13/06/2008 09:06 +6
Ти ба а я її знаю.Живу у сусідньому підїзді -обовязково передавай вітання матусі від мене
Гість: Геральт 13/06/2008 11:01 +7
ну показали цицьки і шо тут такого? та зараз на будь-якому морі на пляжі купи цицьок :)
Гартік 13/06/2008 11:28 +8
)) нема нічого страшного
Гість: Ім'я не вказано 13/06/2008 12:30 +9
та то самі жінки багато років тому придумали то все ховати, щоб потім показувати чи "давати" за гроші чи ще щось. он дикі племена досі голі ходять! а ці дівчата теж не за так показалися, а за диск! але що-їхні груди-їхнє право, а нам радість. і взагалі, такі дівчата можуть бути набагато чесніші і "чистіші" в плані сексу, ніж ті, які приховують попередній свій досвід.
Гість: Ім'я не вказано 13/06/2008 14:23 +7
ха, за диск показують груди , а що ж вони покажуть як їм пообіцяти більше? ото виховання!
Гість: Ім'я не вказано 13/06/2008 21:52 +7
Гартік - " Я не вважаю це надто аморально, хоча... , і публіка, яка там була це все кльово "захавала" Розумнику то давай ти на наступній висадці роздягнешся і кинеш це в газету 20 хвилин і ми подивимся . Якщо ти так захищаєш дівчат то нащто тоді було фоткати їх щоб тепер всі про це знали і обговорювали. Взагалі ви там нічого не робите !!! , всі ваші статті це якась риклама того чи іншого, яке нікому й не потрібне - то земля під ногами тремтить то ще щось інше . Люди давайте працювати !
Гість: Ім'я не вказано 13/06/2008 21:57 +7
" он дикі племена досі голі ходять! а ці дівчата теж не за так показалися, а за диск! але що-їхні груди-їхнє право, а нам радість. і взагалі, такі дівчата можуть бути набагато чесніші і "чистіші" - Ти взагалі тормоз цо таке пишеш ! Скажеш своїй мамі що в неї є син тормоз. Чистіші ? та ти думаєш взагалі що ти пишеш . Дівчину треба брати яку добре виховали батьки !!!!! А не якусь К... з вулиці що цицьки показувати вміє !!! І це для тебе радість ? Давай вгадаю тобі скільки там 14- 15 років ? якщо так то все зрозуміло !!
Гість: Ім'я не вказано 13/06/2008 22:00 +7
"ну показали цицьки і шо тут такого? та зараз на будь-якому морі на пляжі купи цицьок " ----да справді - то давайте тоді ви зробите розвтрат на весь тернопіль . Сьогодні цицьки а завтра що ? Як в Росії того року прямо секс на дискотеці ?
Гість: Ім'я не вказано 13/06/2008 22:02 +6
Гартік - )) нема нічого страшного . Цікаво що це за новий журналіст знайшовся ? . Я знаю дерех по висадках ходить але він ніби нормальні статті пише .
Гартік 19/06/2008 10:12 +7
якшо не помітили бува то в мене більше фоторепортаж. Але як неподобається - нечитай. Є інші люди які то оцінять ;) всім всеодно не догодиш.
Гартік 19/06/2008 10:05 +7
знаєш, а глянь шкільні дискотеки - суцільне бухалово. Якшо вже в школі таке починається то скоро і секс буде. Хоча він і вже десь є. Тому не трать часу пишучи всяку фігню тут, бо ти тут нікого не переконаєш.
Гість: Ім'я не вказано 15/06/2008 11:36 +7
та я взагалі не син...)) і років мені більше. а від людини яка пише "брати" дівчину, іншої реакції й не чекаю. от ти певно хлопець і такий герой зразу: на козаку нема знаку так??? в самого небось рильце в пушку, а "брати" він виховану буде ще раз повторю- вони можуть бути чистіші за нібито пуританок, тобто можуть і не бути, в любому випадку списувати їх не можна як і обзивати зразу а радість малось на увазі сам факт, фото обговоренння думки, а не те що ти подумав
Гість: Ім'я не вказано 15/06/2008 12:09 +7
PS: і взагалі ти хамло не можеш претендувати на виховану дівчину за ті немотивовані образи типу я тормоз , які є в твому коменті!!!
Гість: lEON 15/06/2008 13:00 +4
"PS: і взагалі ти хамло " а ти певно та дівчина що там цьицьки показує і тепер себе захищаєш бо не ма кому ?
Гартік 19/06/2008 09:56 +7
якшо тобі не подобається газета - не читай і нетрать часу пишучи тупі коменти!!! А відносно дівчат - давайте мож тепер їх будемо каменутвати за то шо вони цицьки показали. Вони просто приклад того шо є в суспільстві. І люди навкого не кращі. Тому не треба їх робити блудницями чи курвами. На мою думку то є більш аморальніше ніж їхній вчинок!!!!
Гість: SuperMegaOlka 15/06/2008 00:07 +5
Здається, народ у нас дикий. "Гартік такий, Гартік сякий... Що то за журналіст ?!" Дурня то всяка. Ви б ото замість того, щоб обговорювати, які погані дівчата і автор статті, повідривали б свої зади і подивилися, що у світі робиться. А то складається враження, що всі у нас тут дуууже моральні, скромні і чесні. На себе спершу подивіться, а потім судіть про когось.
Гість: Л. 15/06/2008 01:26 +6
Ей, Гартіка не трож! Хороший журналіст, а якби не був таким, то ніхто б не сидів і не читав та й не обговорював його статті. А те, що людина має право вибору, то звісно особиста справа кожного. Не скажу, що дівчата зробили правильно (я би цього не робила), але нічого аж надто страшного не відбулося. Спокійніше тре дивитися на світ і на все, що в ньому відбувається. Таке або щось подібне трапляється ледь не на кожній вечірці. А те, що це "хавається" свідчить, принаймні статус теми "найбільш читабельної". Тому робіть висновки.
Гість: Тернополян 15/06/2008 13:07 +4
Не бачив ще такої дівчини що цьцьки показує і щоб вона була чиста . Я взагалі боюся таких дівчат від них можна багато чого набратися .
Гість: Ім'я не вказано 15/06/2008 14:42 +6
+100%
Гість: Ім'я не вказано 20/06/2008 15:37 +6
Деж ти ходиш, що небачиш? Йди в монастир!!!!
Гартік 19/06/2008 10:13 +6
підтримую
Гість: Ім'я не вказано 20/06/2008 15:35 +6
Цеж показуэ, що наша молодь в Тернополi розкута, що в нас не пуританське мiсто. Звiдки такий гвалт. Все це круто!!!
Гість: Ім'я не вказано 20/06/2008 15:51 +6
гольмо(((
Гість: Ім'я не вказано 21/06/2008 00:10 +8
http://news.1plus1.ua/glamur/hangouts/divchata-pokazali-ogoleni-grudi-zaradi-muziki.html, ха-ха-ха
Гартік 21/06/2008 03:30 +5
Іріско - молодець ;)